Договірне та корпоративне право

Адвокат з договірного та корпоративного права м. Рівне, м. Луцьк

На сьогоднішній день, враховуючи актуальні особливості ринкової економіки в Україні, договори та договірне право мають принципово важливе значення. Абсолютна більшість повнолітніх фізичних осіб регулярно стикається з різними видами договорів у рамках укладання угод купівлі-продажу, здійснення дарування, страхування тощо. Таким чином, кожна фізична особа потребує кваліфікованої правової допомоги для запобігання ймовірним ризикам та негативним наслідкам. Захистити права фізичних осіб у випадках і мінімізувати ймовірність їх порушення допоможе досвідчений адвокат з договірного права.

Переваги співробітництва з адвокатами при укладанні договорів
У компетенції наших адвокатів з договірних прав в м. Рівне, м. Луцьк знаходиться вирішення актуальних проблем та питань, пов'язаних із здійсненням різного виду угод. В умовах зіткнення з тими чи іншими юридичними проблемами, що стосуються аналізованої правової галузі, першорядним завданням фізичної особи є пошук адвоката, який зможе допомогти у вирішенні завдання, що виникло. У деяких випадках люди вирішують розбиратися в ситуації без професійної допомоги. Найчастіше це призводить до вступу фізичної особи в угоду без попереднього укладання договору. А за умови неможливості укладання угоди без договору громадянин звертається до сумнівних інтернет-ресурсів, які надають договори різних форм користувачам. Обидва варіанти дій без підтримки адвоката призводять до негативних наслідків. А використання договорів з інтернету ще й ускладнює ситуацію. Справа в тому, що здійснення будь-яких угод потребує максимальної уваги. І насамперед уваги не фізичної особи чи новачка в аналізованій правовій сфері. Супроводжувати угоду має досвідчений адвокат з договірного та корпоративного права. Тільки в таких умовах можна бути впевненим у безпеці та законності правочину. Дані, перевірені адвокатом у договірних документах, завжди відповідатимуть дійсності та законодавству України. Таким чином використання офіційного договору стане запорукою вашого спокою

Що ми пропонуємо
Якщо ви потребуєте справді якісної правової допомоги при укладанні будь-якого договору, то звернення до Адвокатського об'єднання "PROXY" стане раціональним рішенням. Досвідчений адвокат приділить достатньо уваги вимогам довірителя, і наявним договорам. Ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного конкретного договору, щоб забезпечити ефективний захист інтересів довірителя. Адвокати об'єднання є фахівцями з великим досвідом роботи у аналізованої правової сфері, мають у своєму розпорядженні достатній запас практичних навичок, вирішення спірних справ і знання актуальних нормативно-правових актів. Співпраця із професіоналами допоможе Вам отримати максимум вигоди за договором будь-якої форми. Ваші інтереси будуть надійно захищені договором!

Саме тому для ефективного захисту клієнтів наші адвокати з договірного та корпоративного права надають наступні послуги:

  • Перевірка договорів на ризики;
  • Розробка договорів;
  • Допомога в написанні боргових розписок, а також розписок про передачу авансу, завдатку до укладення необхідного договору;
  • Стягнення в судовому порядку грошових коштів за розписками, договорами;
  • Написання претензій в порядку досудового врегулювання спорів на предмет повернення коштів за договором, розпискою.
  • Надання усних та письмових консультацій із вивченням документів.

Якщо Ви потребуєте професійної допомоги адвоката, замовте консультацію за посиланням нижче.


Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті