Кримінальне право та процес

Адвокат із кримінального права м. Рівне, м. Луцьк

Адвокат у кримінальних справах - фахівець, який необхідний для вибудовування грамотної лінії захисту. Ніхто не може дати гарантій, що завтра йому не знадобиться допомога адвоката в кримінальних справах.
Надати професійну правову допомогу допоможуть кваліфіковані адвокати Адвокатського об'єднання "PROXY".

Послуги адвоката у кримінальних правах
У кримінальних справах послуги адвоката є особливо актуальними. Своєчасне звернення до адвоката у кримінальних справах дозволяє попередити ймовірні проблеми та складнощі надалі. Пам'ятайте, що в даному випадку час грає проти Вас, а чим довше Ви відкладаєте звернення до адвоката, тим складнішою стає справа. Самозахист під час порушення кримінального провадження суттєво знижує ваші шанси на успішний розгляд. Послуги адвоката у кримінальних справах можуть знадобитися не лише підозрюваним у скоєнні злочину, а й потерпілим. Водночас останні зазвичай нехтують професійною допомогою, покладаючись на співробітників органів внутрішніх справ. Не завжди результат розгляду справи в суді влаштовує потерпілу сторону, оскільки суддя, слідчий, дізнавач і прокурор виконують свої завдання. Кожен із них обмежений процесуальними термінами та необхідністю дотримання формальних процедур, тому адвоката рекомендується найняти самостійно.

Перевагами адвокатів в кримінальних справах Адвокатського об'єднання "PROXY" є:
Індивідуальний підхід до кожної справи. Кожен випадок юридичної практики у кримінальній справі був і залишається унікальним. Ми зважаємо на всі конкретні особливості для вироблення індивідуальної стратегії захисту. Адвокати у кримінальних справах досконально вивчають матеріали та документи, працюють зі свідками, шукають докази, які спростовують чи пом'якшують вину обвинуваченого. У своїй роботі адвокат не використовує шаблони, а створює унікальний та грамотний захист.
Ми завжди в курсі останніх змін у Кримінальному кодексі України. Не будучи кримінальним адвокатом, жодна людина не може постійно стежити за модифікацією профілю юридичної практики. Участь у справі адвоката дозволяє бути впевненим, що представництво, що забезпечується обвинуваченому в рамках суду першої та наступних інстанцій, буде професійним та повністю відповідним чинному законодавству.
Повна конфіденційність. Адвокатська таємниця захищає інформацію, передану клієнтом своєму адвокату у кримінальній справі. Жодні відомості у справі або їх частина, у тому числі навіть факт звернення до Об'єднання, не підлягають розголошенню ні під час співпраці, ні після її закінчення.
Вступ адвоката на будь-якому етапі процесу. До нас можна звернутись на будь-якому етапі досудового слідства чи судового розгляду, отримати грамотну юридичну консультацію на початковому етапі. Ми забезпечимо надійний захист на етапі досудового розслідування, забезпечимо ефективний захист Ваших прав та інтересів в суді.
Постійний зв'язок із адвокатом. Наші клієнти можуть розраховувати на кваліфіковану правову допомогу та вирішення нагальних процесуальних питань у будь-який час доби. За необхідності наш адвокат виїжджає до будь-якої точки України для надання термінової допомоги клієнту.
Правдива інформація про хід та перспективи судового розгляду. Ми не даємо нездійсненних обіцянок, які дуже хочеться чути обвинуваченому та його сім'ї, але неможливо отримати насправді.
Велика та професійна команда адвокатів. В адвокатському об'єднанні «PROXY» потужна команда професіоналів своєї справи. Тут працюють молоді, енергійні, прогресивні спеціалісти, а також старші, досвідчені та визнані фахівці, ​​які органічно доповнюють та посилюють один одного. Такий підхід дозволяє проаналізувати кожну справу з різних сторін та сформувати оптимальну та ефективну стратегію захисту.
Ми гарантуємо, що для суду будуть представлені всі можливі пом'якшуючі обставини, переконливо надані всі докази, що доводять невинність, знайдені та звернені на користь клієнта всі помилки та недопрацювання слідства.

Задля захисту інтересів клієнта наше Адвокатське об'єднання надає наступні види послуг в галузі кримінального права:
  • Захист підозрюваних, обвинувачених, засуджених на стадіях досудового розслідування, розгляду справи в судах всіх інстацій,  а також на стадії виконання вироку;
  • Представництво потерпілих, свідків на стадії досудового розслідування, на стадії розгляду справи в судах всіх інстацій;
  • Представництво інтересів клієнта при проведенні оглядів, обшуків, допитів, затриманні, тощо;
  • Збирання та долучення доказів по справі (для слідчого, прокурора та слідчого судді);
  • Оскарження рішень слідчого, прокурора, слідчого судді;
  • Відшкодування шкоди внаслідок вчинення кримінального правопорушення;
  • Надання усних та письмових консультацій. 
Якщо Ви потребуєте допомоги адвоката, замовте консультацію за посиланням нижче.

Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті