Трудові спори

Адвокат по трудовому праву м. Рівне, м. Луцьк

Як показує практика, і роботодавець і працівник однаковою мірою можуть виявитися постраждалими в ситуаціях порушення їхніх трудових прав. Тут і загроза звільнення — як найдієвіший спосіб впливу з боку роботодавця, так і псування майна, розголошення корпоративної таємниці, підрив виробництва з боку несумлінного працівника та низка інших специфічних правопорушень.

Найкращий спосіб врегулювання трудового конфлікту
Оскільки головна складність у супроводі трудових суперечок — формування доказової бази, то, як показує практика, найкращий вихід із таких ситуацій — досудове врегулювання. Причому як працівника, так і роботодавця. Тим більше, що суд насамперед бере до уваги інтереси працівника. Завдяки роботі наших адвокатів із трудових спорів до 70% трудових конфліктів вирішуються у досудовому порядку та з урахуванням інтересів обох сторін.

Чим може допомогти адвокат? 
Відновитися на роботі, стягнути заборгованість, вирішити трудовий конфлікт як досудовому, так і в судовому порядку за дотримання всіх правових процедур — ось неповний перелік тих питань, у вирішенні яких може допомогти наш адвокат по трудовому праву. Крім цього, ми можемо представляти інтереси організації під час перевірки різних державних органів, допоможемо стягнути збитки та забезпечити виконання рішення суду.

Чому слід звернутися саме до нас за послугами адвоката з трудових спорів?
Відсутність записів у трудовій книжці, внесення туди невірних формулювань, затримки з видачею заробітної плати, незаконні дисциплінарні стягнення – все це та багато іншого не потрібно терпіти, як ми звикли, а заперечувати з метою відновлення справедливості. На підставі подібних проблем постійно виникає велика кількість трудових спорів, прийнятність результату яких залежить від наявності необхідних юридичних знань і практичного досвіду. Вирішувати трудові суперечки можна самостійно, але такий підхід рекомендується лише у найпростіших випадках або за наявності профільних юридичних знань на професійному рівні та через залучення профільного фахівця, яким є адвокат із трудового права.
В нас працюють висококласні фахівці, які займаються вирішенням трудових спорів. Така вузька спеціалізація дозволила нашим адвокатам досконало вивчити профільну законодавчу базу та набратися досвіду, завдяки чому ми здатні надати професійні консультації та надати будь-яку іншу професійну правову допомогу. Ми компетентні у всіх питаннях, що стосуються трудового законодавства, і не має значення, це трудова суперечка через відмову у відновленні на роботі, незаконне звільнення, невиплату заробітної плати або щось інше.

Саме тому для ефективного захисту клієнтів наші адвокати в трудовихх спорах надають наступні послуги:
  • Захист інтересів клієнта при незаконному звільненні та допомога у поновленні на роботі;
  • Допомога при стягненні заборгованості по виплаті заробітної плати та інших виплат, передбачених законодавством, в тому числі і стягнення моральної шкоди;
  • Представництво інтересів клієнта у випадку незаконних дій з боку роботодавця;
  • Стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні;
  • Встановлення фактів перебування в трудових відносинах;
  • Допомога в оскарженні дисциплінарних стягнень;
  • Представництво інтересів клієнта при нещасних випадках на виробництві;
  • Надання усних та письмових консультацій із вивченням документів.
Якщо Ви потребуєте професійної правової допомоги адвоката, замовте консультацію за посиланням нижче.

Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті