Кредитні спори

Адвокат у кредитних спорах м. Рівне, м. Луцьк

Дуже часто люди стикаються з проблемами щодо врегулювання кредитних питань. Для якісного вирішення фінансових спорів із кредитними організаціями потрібні спеціальні знання. В іншому випадку можливе лише посилення питання.
Кваліфікованому спеціалісту, який має великий досвід роботи в даній сфері, набагато легше розібратися у складному питанні.

Причини суперечок

Нерідко відбуваються ситуації, в яких позичальник під час спілкування з кредитором підписує договір, не вивчивши його умови. Коли угода набирає чинності, починаються розбіжності у його розумінні сторонами. Як наслідок, клієнту потрібна допомога для вирішення спору, що виникла з банком. Кредитор вимагає виконання взятих клієнтом він зобов'язань у повному обсязі. Якщо своєчасно їх не виконати, на позичальника або поручителя покладається матеріальна відповідальність.
Часті суперечки виникають через сплату незаконно нарахованих комісій. Кредитор, не маючи на це право, стягує плату за послуги. 
За останні десятиліття, враховуючи швидкі темпи життя та розвитку технологій, потреби сучасної людини значно зросли. Але, на жаль, ми не завжди маємо можливість задовольнити їх за рахунок власних коштів і вдаємось до допомоги фінансових організацій. Враховуючи той факт, що ці установи створені з метою отримання прибутку, дуже часто результатом укладання подібних угод стають судові спори з банками. Маса різних комерційних організацій пропонує у найкоротші терміни вирішити ті чи інші фінансові труднощі, пропонуючи різноманітні кредитні послуги. Тоді практично будь-які покупки стають доступними завдяки цим фінансовим організаціям, які готові інвестувати кошти у ваші придбання з метою отримання відсоткового доходу від суми позики.
Основною причиною, через яку фінансові організації подають позов проти позичальника, є відсутність протягом певного періоду оплати за кредитом. З боку боржника судові суперечки з банками відкриваються внаслідок покладання на нього оплати незаконно нарахованих відсотків та штрафних санкцій, видача судового наказу за яким відкрито виконавче провадження та накладено арешт на майно боржника. Але без чіткого знання та вмілого застосування законодавства, захистити свої права практично неможливо. Наші кваліфіковані юристи з великим досвідом ведення судових спорів із банками допоможуть вам захистити Ваші права.

Про що варто пам'ятати
Споживачу слід пам'ятати, що такі послуги регулюють: Закон України "Про споживче кредитування", Закон України "Про захист прав споживачів", Закон Укрїни "Про іпотеку" та інші. Позичальникам будь-якого банку слід пам'ятати, що організація, що кредитує, зацікавлена в отриманні більшого відсотка, а деякі банки і підприємства, що видають короткострокові невеликі позики, взагалі йдуть на порушення закону, і будь-якими способами намагаються завуалювати справжні умови, змушуючи підписувати кредитний договір на невигідних умовах. Фінансова організація зобов'язує позичальника виконувати свої зобов'язання, обумовлені договором, які не завжди відповідають законам України. Про такі хитрощі банку та шахраїв необхідно пам'ятати кожному потенційному позичальнику, заздалегідь познайомитися з можливими процентними виплатами, а також отримати кваліфіковану консультацію про послуги банку.
Дуже часто люди, довіряючи усним обіцянкам, скріплюють умови кредитного договору банку підписом, попередньо не ознайомившись із його змістом. Відсутність точного розуміння умов угоди призводить до виникнення суперечок із банками за кредитами. Дуже складно захистити свої права у суперечках із банком та уникнути зайвих витрат, не знаючи в ідеалі фінансову нормативну базу.

Як уникнути проблем із кредитом
У випадках, коли виявляється, що споживача змушують виплатити за зобов'язаннями кредитного договору, про які він не знав, важко протистояти та захистити права споживача, позичальника або боржника. При укладанні кредитного договору необхідно заздалегідь проконсультуватися з юристом, здатним докладно розтлумачити справжні умови кредитного договору, інтереси та обов'язки банку.

Кваліфіковані адвокати нашого Адвокатського об'єднання "PROXY" допоможуть Вам у вирішенні будь-яких кредитних спорів, зокрема якщо:

 • ви допустили прострочення платежів;
 • кредитний борг збільшується, нараховуються пені та штрафи;
 • вам загрожують колектори;
 • банк звернувся до суду;
 • відкрито виконавче провадження на підставі судового рішення;
 • накладено стягнення на майно.


Що ми пропонуємо

Наше адвокатське об'єднання в м. Рівне має багаторічний досвід врегулювання суперечок із банківськими організаціями. У нашому активі – десятки виграних справ, причому найчастіше проблема вирішується без звернення до суду. Вартість послуг адвокатів за кредитами розраховується індивідуально та залежить від складності завдання. У деяких випадках передбачено оплату за результат.
Ми надаємо кваліфіковану юридичну допомогу без зайвої бюрократичної тяганини. Усі послуги надаються на умовах анонімності та конфіденційності.

Саме тому для ефективного захисту клієнтів наші фахівці в крединтих спорах надають наступні послуги:

 • Захист клієнта у судовому процесі та супровід під час виконання рішення суду;
 • Досудове врегулювання кредитних спорів з банківськими установами;
 • Оскарження нарахованої суми за прострочення сплати платежів та оскарження самого кредитного договору;
 • Визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню;
 • Реструктуризація кредитної заборгованості;
 • Вирішення спорів щодо швидких кредитів;
 • Зменшення суми виплати по кредиту;
 • Допомога у боротьбі з колекторами;
 • Взаємодія із державним/приватним виконавцем;
 • Надання усних та письмових консультацій із вивченням документів.

Фахівці  Адвокатського об'єднання «ПРОКСІ» нададуть повноцінну консультацію, проаналізують договір та зроблять все необхідне для вирішення конфлікту. Ми візьмемо на себе всі складнощі в протистоянні з банком. 

Якщо Ви потребуєте професійної допомоги адвоката, замовте консультацію за посиланням нижче.


Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті