Справи про адміністративні правопорушення

Адвокат в справах про адміністративні правопорушення м. Рівне, м. Луцьк

Адміністративні правопорушення - це порушення правил, що встановлені державою в адміністративному законодавстві. Такі правопорушення можуть включати такі дії, як порушення правил дорожнього руху, порушення правил громадського порядку, насильство в сім'ї, порушення правил експлуатації транспорту та інші.
Відповідно до законодавства кожна країна має свої власні правила, які застосовуються до форми адміністративних правопорушень, а також встановлюють відповідальність за таке порушення. Ці правила традиційно складаються в спеціальних законах або кодексах. Зазвичай, справа про адміністративне правопорушення актуальна, коли особа порушує законодавство, встановлене для забезпечення громадського порядку та безпеки. Як правило, така справа починається з протоколу або постанови, які складаються представниками правоохоронних органів або спеціально уповноваженим працівником. У протоколі традиційно зазначається характер порушення, докази, які підтверджують порушення, та інша інформація, яка може бути корисною для вирішення справи.
Далі справа про адміністративне правопорушення може розглядатися в суді або іншому відповідному органі, залежно від правил та процедур, які встановлені законодавством. 

Послуги адвоката в справах про адміністративні правопорушення
Адвокати Адвокатського об'єднання "PROXY" забезпечать Вам надійний захист при розгляді справ про адміністративні правопорушення, вибудують для Вас ефективну стратегію захисту. Ми допоможемо зібрати докази та підготувати їх для використання в суді.  Крім того, адвокат може бути особливо корисним у випадку, коли справа про адміністративне правопорушення може мати негативні слідки для професійного чи особистого життя особи. Наприклад, якщо справа пов'язана з порушенням правил дорожнього руху, і особа може втратити своє водійське посвідчення, ми допоможем знайти шляхи до уникнення цих слідків.
Крім того, адвокат може допомогти зібрати достатньо доказів, скласти скаргу на дії правоохоронних органів або інших посадових осіб у разі порушення процедури під час ведення адміністративної справи, а також надати правову консультацію з інших правових питань, пов’язаних зі справою про адміністративне правопорушення.
Отже, участь адвоката у справах про адміністративні правопорушення є дуже корисною для особи, яка підлягає відповідальності, оскільки вона може забезпечити їй належну юридичну підтримку та захист її прав та інтересів.

Саме тому для ефективного захисту клієнтів наші адвокати в справах про адміністративні правопорушення надають наступні послуги:

  • аналіз обставин, що викладені у протоколі чи постанові про адміністративне правопорушення та надання консультацій із врахуванням всіх правових аспектів;
  • представництво інтересів клієнта на стадії складання протоколу, або постанови про притягнення до адміністративної відповідальності;
  • розробка стратегії захисту, що включає в себе написання пояснень, заперечень, клопотань, тощо;
  • збір та долучення доказів по справі;
  • участь в судових засіданнях у справах щодо притягнення до адміністративної відповідальності;
  • підготовка та подача адміністративного позову до суду;
  • стягнення шкоди, заподіяної внаслідок вчинення адміністративного правопорушення.

Тому, якщо у вас виникли запитання, звертайтеся до нашого Адвокатського об'єднання, ми з радістю Вам допоможемо!
 


Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті