Земельне право

Адвокат із земельних спорів м. Рівне, м. Луцьк

Адвокат із земельних спорів – це фахівець, до якого часто звертаються громадяни та юридичні особи щодо вирішення питань із земельними спорами. Це можуть бути як суперечки між сусідами, так і суперечки між юридичними особами, або суперечки фізичних та юридичних осіб з територіальними громадами з питань надання та оформлення земельних ділянок.

Коли потрібен адвокат із земельних питань?
Необхідність пошуку хорошого адвоката пов'язана з тим, що не всі юристи та адвокати спеціалізуються на земельних справах та повністю знають земельне законодавство. Тільки досвідчений юрист, який має великий досвід зі спорів саме у цій сфері, допоможе вирішити будь-яку земельну суперечку чи питання кваліфіковано, правильно та за короткий термін. Такі фахівці є у складі Адвоктського об'єднання "ПРОКСІ" та готові негайно надати Вам юридичну допомогу.
Кваліфікований юрист із земельних питань допоможе впоратися із найскладнішими та заплутаними справами. Спеціаліст уважно Вас вислухає, уточнить основні моменти та дасть професійну оцінку ситуації, що склалася, запропонує Вам шляхи вирішення проблеми.
Кваліфікований юрист із земельних питань допоможе впоратися із найскладнішими та заплутаними справами. Спеціаліст уважно Вас вислухає, уточнить основні моменти та дасть професійну оцінку ситуації, що склалася, запропонує Вам шляхи вирішення проблеми.
Допомога адвоката – прискорення всіх вищезгаданих процесів, страхування довірителя від скоєння помилок та мінімізація його ризиків. Звертаючись до фахівця, ви заощаджуєте час, фінанси та власні сили, а також дієте відповідно до Законів України, не піддаючи свою власність необґрунтованим ризикам.
Наші фахівці допоможуть вирішити будь-яку ситуацію, пов'язану із встановленням прав на ділянку, визначенням її кордонів, оформленням спадкових прав. Вузькоспеціалізований юрист прийде на допомогу комерційним організаціям та фізичним особам. Супровід адвоката по землі може вимагатися під час укладання угод, що стосуються продажу земельних наділів, оформлення їх у власність або в оренду.

Які послуги надає адвокат із земельних спорів та яку роботу він виконує?
Юрист із земельних питань та спорів має всі необхідні знання для того, щоб вирішувати документальні питання, що стосуються оформлення права власності на землю, підготовки документального обґрунтування, межування кордонів, підготовки кадастрових документів неможливо вирішити без компетентної допомоги спеціаліста. На основі вищезазначених питань нерідко виникають суперечки, які згодом доходять до суду. Важливо не допустити ускладнень вже на початковому етапі визначення прав осіб, які стосуються даної ділянки землі, а якщо суперечки виникли, вирішити їх професійно та оперативно.
Вирішувати земельні суперечки. Найбільш поширені питання, що викликають суперечки – це визначення меж ділянки та заперечення незаконного володіння землею. Адвокат допоможе відновити право власності та вирішити питання, що стосуються кордонів швидко та результативно.
Визначати порядок користування земельною ділянкою. Адвокат допоможе провести поділ ділянки та вирішити питання з порядком користування землею. 

Ми пропонуємо:
 • визнання права власності на земельну ділянку;
 • визначення порядку та/або усунення перешкод користування зем. ділянкою;
 • оскарження відмови у приватизації зем. ділянки;
 • усунення накладок земельних ділянок, допущених під час здійснення приватизації ділянок;
 • спори, що виникають при незаконному вилученні зем. ділянок чи розірвання договорів про користування зем. ділянками;
 • спори, що виникають під час будівництва великих об'єктів;
 • спори щодо відшкодування збитків, заподіяних у процесі здійснення земельних прав;
 • допомога при оформленні спадщини на земельну ділянку;поділ зем. ділянки між подружжям;
 • присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці;
 • суперечки з питань оренди чи викупу зем. ділянки;
 • зміна цільового призначення земельної ділянки;
 • супровід при приватизації земельної ділянки та допомога у виготовленні технічної документації на неї;
 • оскарження дій, бездіяльності та рішень органів державної влади, органів місцевого самоврядування в разі порушення прав клієнта;
 • допомога при оформленні спадщини на земельну ділянку;  
 • внесення змін до умов договору оренди землі та його розірвання;
 • визнання недійсними договорів та інших правочинів пов’язаних зі землею;
 • визначення порядку користування земельною ділянкою;
 • надання усних та письмових консультацій із вивченням документів та інше.
Залиште заявку на консультацію або дзвінок за посиланням нижче, наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найкоротший термін та допоможе вирішити Вашу проблему.
 

Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті