Спадкові справи

Адвокат у спадкових справах м. Рівне, м. Луцьк

Спадкове право – одне із основних та найбільш актуальних напрямків діяльності нашого Адвокатського об'єднання "PROXY". Наші адвокати у спадкових справах рекомендують уважно та послідовно підійти до питання оформлення спадщини, отримати консультацію досвідченого фахівця та скористатися допомогою кваліфікованого адвоката у спадкових справах, незалежно від поточної ситуації. Процес спадкування доволі часто викликає низку питань. Особливо актуальними вони лишаються в умовах воєнного стану, зважаючи на прийняття змін в законордавстві. Як в умовах війни оформити спадок, які строки прийняття спадщини та хто може посвідчувати заповіти – ці та інші особливості спадкування вам роз'яснять адвокати Адвокатського об'єднання "PROXY".
Послуги адвоката в спадкових справах
Адвокат у спадковіих справах – це фахівець, який допомагає клієнтам вирішувати правові питання, пов'язані зі спадщиною. Він надає широкий спектр послуг, починаючи від консультацій з питань спадщини, необхідності складання заповітів та вирішення спорів між спадкоємцями.
Один із основних видів послуг адвоката у спадокових справах – це юридична консультація. Адвокат допомагає клієнтам зрозуміти їхні права та обов'язки щодо спадщини, а також пояснює їм всі нюанси закону.
Адвокат у спадкових справах також займається вирішенням суперечок між спадкоємцями. Він допомагає захистити свої права та інтереси клієнта під час оформлення його спадкови прав у нотаріуса, а ткож у разі виникнення конфліктів та суперечок надає правову підтримку на всіх етапах судового процесу, починаючи від підготовки та подання позовної заяви до суду та до захисту інтересів клієнта в судовому процесі. .
Як і у будь-якій галузі права, у сфері спадкового законодавства є юридичні тонкощі, які без спеціальних знань не можливо застосувати для свого захисту. На юридичному ринку працює багато юристів та адвокатів, які спеціалізуються у спадкових справах, але не кожен із них здатний правильно оцінити складність ситуації, виробити грамотну стратегію у справі. 
Задля захисту інтересів клієнта наше Адвокатське об'єднання надає наступні види послуг в галузі спадкового права: 
  • Оскарження дій та рішень нотаріуса;
  • Визнання права власності на спадкове майно в судовому порядку;
  • Встановлення юридичних фактів, що мають значення;
  • Скасування заповіту;
  • Усунення від спадкування;
  • Зміна черговості спадкування;
  • Встановлення додаткового строку для прийняття спадщини;
  • Надання усних та письмових консультацій із вивченням документів.
Послуги з питань оформлення спадщини на високому професійному рівні надають спеціалісти Адвокатського об'єднання "PROXY". Телефонуйте або приходьте - і Вашою справою займеться один з найкращих адвокатів у спадкових справах, які мають досвід успішного супроводу оформлення спадкових прав. Замовте консультацію або дзвінок до адвоката за посиланням нижче і ми у найкоротші терміни з Вами зв'яжемось.

Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті